Tutaj jesteś: Tapety, tkaniny, dywany / Aktualności / Oferta pracy

Oferta pracy

"Magic Home" Sp. z o.o. jest dystrybutorem luksusowych tapet, tkanin i dywanów europejskich producentów, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko handlowiec.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • realizowanie planów sprzedażowych;
  • przygotowanie ofert i negocjowanie warunków z klientami;
  • budowanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania

  • dyspozycyjność (wyjazdy);
  • komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kat B;
  • znajomość angielskiego (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • umowę o pracę;
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, notebook;
  • kartę Multisport.

CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja (at) magic-home.pl

Unia