Tutaj jesteś: Tapety, tkaniny, dywany / Aktualności / Oferta pracy

Oferta pracy

"Magic Home" Sp. z o.o. - dystrybutor luksusowych tapet i tkanin europejskich brandów - w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Manager regionu (obszar działania: mazowieckie, małopolskie, podlaskie, podkarpackie).

Opis stanowiska:
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- realizowanie planów sprzedażowych,
- przygotowanie ofert i negocjowanie warunków z klientami,
- budowanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania:
- dyspozycyjność (wyjazdy),
- komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kat B,
- znajomość angielskiego (dodatkowym atutem).

Oferujemy:
- stabilną pracę,
- umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- narzędzia pracy: samochód, telefon, notebook;
- kartę Multisport.

CV wraz ze zdjęciem oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja (at) magic-home.pl.

Unia